Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2018, 22:46   #177
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Leon, ja wciąż czekam na odpowiedź od Adra odnośnie tego czy jest gotów na sporo interakcji. Jeśli tak, to możemy coś skrobnąć, ale mając z tyłu głowy to, że mamy rozbieżności czasowe i to spore. Jeśli nie, to sesja w takim tempie nie jest dla mnie.
Muszę włożyć sporo wysiłku w to, żeby ponownie wejść w postać, klimat, historię i plany. Nie chce mi się, jeśli mam czekać na całość części dla mnie około 3 tygodni + około tygodnia na jeden odpis w docu i powtarzać proces od początku. W przeciwnym przypadku bardzo chętnie wrócę, bo dobrze się bawiłem.

MG, proszę o odpowiedź na pytanie: Czy udźwigniesz aktywnego gracza?
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 20-08-2018 o 23:09. Powód: Kilka dodanych zdań.
Alaron Elessedil jest offline