Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2018, 16:31   #39
archiwumX
 
Reputacja: 1 archiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputację
Po skończonej walce Alette podbiegła do droida, który jechał taśmą produkcyjną, i go ściągnęła, a następnie zawołała łowcę: - Dobrze go przytrzymaj!
Gdy ten wykonał prośbę, Cereanka uruchomiła go z powrotem, a następnie kilkanaście minut pieczołowicie wgrywała mu oryginalne oprogramowanie.
- Zrobione! Teraz możemy podążyć śladem tego kabla... - powiedziała w końcu z satysfakcją Alette, gdy wypróbowała sterowanie. - Co zrobimy z ochroniarzem? - zapytała łowcę.
Ogłuszenie nie powinno trwać zbyt długo, dlatego łowca podszedł do niego i lekko kopnął go w podbicie stopy, aby sprawdzić jego reakcję.
Szturchnięcia po chwili wybudziły Zabraka. Powoli usiadł, ręką złapał się głowę. Ujrzał pokonane drony i westchnął z ulgą.
- Mam wrażenie, że kiedyś już oberwałem w ten sposób, podczas patrolowania po fabryce… Nie wiedziałem, że te małe dranie tak potrafią…
- Na szczęście to zagrożenie minęło... - pocieszyła ochroniarza Alette - chociaż jak widać, ktoś to im to zaprogramował. Dobra! Pora zająć się tym kablem - zdecydowała Alette i poczekała, aż Zabrak będzie w stanie iść.
-Jak masz gdzieś broń, to ją weź - dodał jeszcze Sudodth. Nie wiadomo było, co im się jeszcze może tutaj przytrafić.
 
__________________
Szukam tajemnic i sekretów.

Ostatnio edytowane przez archiwumX : 21-08-2018 o 16:33.
archiwumX jest offline