Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2018, 09:46   #1201
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Wczoraj byłem tak zmęczony, że po zrobieniu tej mapy walnąłem się do łóżka i już tamtego dnia nie wstałem. Dziś wykonam mapę dla drugiej grupy (właściwie to nawet zaraz się za to wezmę).

Cytat:
Warlock, a tak przy okazji, to czym się posiłkujesz przy tworzeniu map?
Dungeon Painter Studio. To potężne narzędzie z olbrzymią ilością opcji i dość łatwe w ogarnięciu. Posiada też darmową wersję na stronie, ale nie jest ona tak rozbudowana i nie ma dostępu do Steam Workshop, gdzie co tydzień pojawiają się nowe graficzne assety do wykorzystania.

Cytat:
Opancerzenie.
Przedmioty podkreślone w KP są sprzedane, za to są zakupione inne.Mea culpa, bo mogłem chociaż adnotację zostawić. Jeśli stosujemy opancerzenie złożone, to mamy 2 na głowie, 3 na rękach i korpusie, 1 na nogach.
Ok, poprawione.

Cytat:
Jaka jest pozycja słońca na niebie?
Nisko i dopiero co pierwsze promienie słońca wyjrzały ponad pagórki Wissenlandu na wschodzie.

Cytat:
Czy mapa ma orientację północną?
Tak.

Cytat:
I czy to oznacza, że wszystkie regimenty przeciwnika są w cieniu?
Regimenty - tak.

Cytat:
Czy zaklęcie Incognito się wygasza wraz z snem (tzn. sen jest utratą świadomości) ?
Jesteś pewien, że tak nazywa się to zaklęcie? Wyszukiwanie tej nazwy w Core Rulebook, Realms of Sorcery, Tome of Corruption, Realm of the Ice Queen i Tome of Salvation nie zwróciło mi żadnych pozytywnych rezultatów.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline