Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2018, 10:58   #1209
Flamedancer
Konto usunięte
 
Flamedancer's Avatar
 
Reputacja: 1 Flamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputację
Od dzisiaj sprawdzam WSZYSTKIE swoje zaklęcia w angielskiej wersji, bo to śmieszne jest. Już kiedyś pisałem, że polskie wydania RPGów są przekłamane i trzeba korzystać z obcojęzycznych, by wszystko wiedzieć jak jest, a nie jak ktoś sobie wymyślił.
Trochę szkoda że Incognito działa tylko minuty, ale da się przeżyć. Z drugiej strony było to chyba jedyne zaklęcie, jakie faktycznie tak długo miało działać, co nieco mnie zdziwiło gdy je wczoraj odkryłem. Szukałem haczyków, nie znalazłem, coś było nie tak.
 
__________________
[FONT="Verdana"][I][SIZE="1"]W planach: [Starfinder RPG] ASF Vanguard: Tam gdzie oczy poniosą.[/SIZE][/I][/FONT]
Flamedancer jest offline