Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2007, 01:26   #12
alathriel
 
alathriel's Avatar
 
Reputacja: 1 alathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znany
"Niech to wszyscy diabli! Dlaczego to się zawsze tak kończy?"- Wykonałam unik przed przelatującym mi nad głową krzesłem- "kapitan mnie, obedrze żywcem ze skóry! " -Złapałam zsuwający się ze stolika, który chwilę wcześniej stracił dwie nogi i teraz niebezpiecznie zbliżał się do przegniłej podłogi, kufel piwo-podobnej cieczy. Uniosłam prawie pusty szklany obiekt i rozbiłam na głowie pierwszemu lepszemu osobnikowi płci brzydkiej. "To się źle skończy! ON rzuci mnie na pożarcie Lewiatanom! Kapitan zapewne zwrócił już wcześniej uwagę, że jeśli wybucha gdzieś jakaś burda a ja jestem w pobliżu istnieje 70% szans, że wywołana została właśnie dzięki mnie. Kiedy ta wredota się dowie będę miała... Zaraz zaraz... Może raczej JEŚLI się dowie.". W mojej głowie ułożył się błyskawiczny i genialny w swej prostocie plan.. "Trzeba zebrać rozjuszone towarzyszki i WIAĆ..." - Rozejrzałam się wokoło i udało mi się namierzyć pierwszą z pozostałych trzech załogantek -Elenę. Zapamiętałam mniej więcej kierunek, w jakim powinnam się przedzierać, po czym uchyliłam się przed przelatującą butelką i ruszyłam przez rozjuszony tłum w kierunku Eleny.
 
__________________
Pióro mocniejsze jest od miecza (...) wyłącznie jeśli miecz jest bardzo mały, a pióro bardzo ostre. - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez alathriel : 15-02-2008 o 23:38.
alathriel jest offline