Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2018, 21:25   #60
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
- Nazywam się Umorli Longhammer – powiedział krasnolud, patrząc na kapłankę – Moja rodzina żyła w podziemiach, od małego dziecka czułem potrzebę służenia innym, więc postanowiłem to zrobić, zostając paladynem. Niestety, cała moja wioska zginęła w ataku abolethów, jestem jedynym ocalałym. W tamtym dniu złożyłem przysięgę, że będę walczył z istotami ich pokroju do końca swych dni. Niestety, nie wiem jak potoczyło mi się potem życie, mam wielką dziurę w pamięci. Nie wiem niczego o tym miejscu, jak tu trafiłem, co to robiłem, nic. Moi towarzysze również. Pamiętam dawne rzeczy, ale nie nowsze. Ta dziura w pamięci trwa aż do teraz, dzisiaj pamiętam wszystko… holibka, chyba nie zapomnę dzisiejszego dnia jutro? - spytał z nutą trwogi, ale i ciekawości w głosie.
 
Kaworu jest offline