Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2018, 11:57   #27
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
"A co ci da ta informacja, rycerzyku?", pomyślał Daryus.

- Co ci dadzą moje przypuszczenia, Rodriku, skoro może się okazać, że nie mam racji? - powiedział. - To może być mag, demon, któryś z bogów, a może powodem jest samo uszkodzenie zwierciadła czy też jakieś związane z tym miejscem czynniki, które uniemożliwiają komunikację. Nie wiemy, jak działa ta strefa.
- A co do odłączania się... - zwrócił się do Arrety. - Nie mam takiego zamiaru. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że pozostając w tym miejscu nie znajdziemy schronienia. Musimy stąd wyjść. Więc chyba pójdziecie ze mną, prawda? Poza tym... dopóki ja jestem tu a Iskierka tam, to nie mogę jej powiedzieć, że szukamy najpierw schronienia, a dopiero potem złodzieja. Na kobiety, nawet jeśli są niedużymi żywiołakami, nie wypada krzyczeć.
 
Kerm jest offline