Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2018, 21:39   #171
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
- Eee tam. - Ryś machnął ręką i zrzucił z włóczni dopalający się już kawałek szmaty, zaczepiając go o krawędź dziury z pułapką.

- Czyli zostaje nam rozgadana czaszka z ciekawszych mebli. Jak mówiłem, wydaje się być przyczepiona do postumentu i będąc tam bez nikogo kto mógłby otworzyć kratę albo ją czymś podeprzeć, nie chciałem bardziej przy tym grzebać. Z kimś silnym i jakąś podporą z drzwi albo czego pod kratę mogę dokładniej na to zerknąć. Chyba że ktoś ma lepszy pomysł? Można by użyć drzwi z cel. Takie zwykle są solidniejsze, więc może się nadadzą. - Zaproponował Ryś powoli odchodząc w głąb korytarza prowadzącego naokoło, na drugą stronę pułapki.

- Idzie ktoś, czy macie zamiar jeszcze szczać na to coś dla zabawy? Przykryje czachę płaszczem żeby trochę jej gębę przytkać, więc nie ma czego bać. W końcu ostatnio jajec mi nie odgryzła. - Rzucił powoli oddalając się korytarzem, aby początkowo z bezpiecznej odległości, spoza kraty jeszcze raz przyjrzeć się pomieszczeniu w poszukiwaniu czegoś podejrzanego. Natomiast gdy będzie miał wsparcie i ewentualnie jakąś podporę pod podejrzaną kratę jeszcze raz, tym razem z bliska przyjrzy się czaszce. Przynajmniej taki był plan.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline