Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2018, 17:24   #166
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Harpia kiwnęła głową na chwilowe pożegnanie Grzmotowi i w sumie... paru tam pozostałym, po czym udała się ze swoją grupką.

- Nic nie widziałam do cholery - Ryfui odpowiedziała Esmondowi - Mgła gęsta jak mleko, to się w nią sama nie zapuszczałam, jeszcze i mnie wróg poczęstuje strzałą jak nagle przede mną pojawi się jakaś właśnie wieża strażnicza.

...

Ruszyli do przodu, utworzyli niby jakiś szyk, a Balkie zarządzał chwilowo ich strategią, na co Harpia się uśmiechnęła.
- Dobra, to lecę, będą nad wami, najwyżej w coś przywalę - Parsknęła śmiechem, po czym wzbiła się w powietrze, tak jedynie nieco jakieś 3-4 metry ponad resztę towarzystwa, po czym ruszyła lotem tam, gdzie zmierzali i ci na ziemi...




.
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline