Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2018, 09:36   #179
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
- Tak, masz rację - odpowiedział Klarze co udało mu się ustalić.

Otwin jeszcze dokładnie przyjrzał się ciału leśnika. Wyglądało na jego oko, że po prostu został otruty, jego ciało nie było zdeformowane, a po prostu miało jak gdyby zmieniony kolor, gdzieniegdzie widać było żyły, które jak gdyby były spęczniałe. Odcięcie głowy trupowi jak gdyby zapewniło jeszcze bardziej bohatera, że to po prostu jakaś mocna trucizna. Nieszczęśnik jak spoczywał na łożu tak też spoczywał, tyle że rozczłonkowany.


- ... no a jako że w razie trupa miałem spalić to i spaliłem. Uznałem że razem z chatą, bo czuje że po tej całej aferze i tak dużo domostw pozostanie pustych.

- A tak w ogóle co wy tacy wzburzeni? Widziałem tych zbrojnych od władyki, byli tu? Chodź do tego obłąkańca, bo jeszcze nam ucieknie, a może nam co jeszcze ciekawego powiedzieć.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline