Wątek: Kobiety a RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2007, 19:46   #160
Satan^^
 
Satan^^'s Avatar
 
Reputacja: 1 Satan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie coś
No to może i ja dorzuce swoje trzy grosze. Przede chciałbym powiedzieć, że we Wrocławiu , bo tu obecnie mieszkam gra bardzo dużo dzieczyn , często też kobiet. Oczywiście jest to duże miasto więc nie ma porównania , ale jeżeli chodzi statystykę to w sesjach , w których brałem udział i nie były to sesje z moją stałą ekipą, zdarzała się z regóły conajmniej jedna dziewczyna. Po drugie na konwentach,na które uczęszczam od jakiegoś czasu, pojawia się bardzo wiele przedstawicielek płci pięknej. Poza tym dziewczyny idealnie "grają" swoje bohaterki czy bohaterów, co często facetom nie wychodzi (mówię to tylko ze swojego bardzo stronniczego punktu widzenia) No to jak już namiodziłem to powiem na koniec, że lubie grać z kobietami bo jakkolwiek często patrząc na kostke mówią "A do czego to służy" bądź obracają mapę nieskończoną ilość razy i z uśmiechem mówią "Chyba się zgubiłam" , to tworzą też niepowtzarzalny klimat .
 
__________________
It's all part of a plan ...
Satan^^ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem