Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2018, 20:39   #21
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Zachęcam do wrzucenia do Głębokiej umbry opisu tworzenia postaci. Nie popełniaj mojego błędu z Inkwizycji i nie baw się w tłumaczenie nazw umiejętności, cech, czy czegokolwiek. Ja w Inkwizycji się w to bawiłem, a i tak po kilku miesiącach gry wszyscy operujemy tylko angielskimi nazwami, bo takie są w podręczniku.

W zasadzie sam myślałem żeby coś takiego wrzucić gdy tylko znajdę czas. Możemy się umówić, że to wezmę na siebie, a Ty zaczniesz od historii swojego NPCa. No chyba, że już zacząłeś, to poczekam.

Jeżeli uporządkuję aktualne projekty to też zapuszczę jakąś sesję w klimacie początkowych wampirów (do 2 lat po przemianie).

Super zmianą jest też wybór dyscypliny na kolejnych kropkach. Można postawić koło siebie dwóch Brujah z Akceleracją na 5 krop i może im się żadna dyscyplina nie pokrywać

Mega plus dla twórców za tę możliwość personalizacji.

Leon, mechanika walki jest boska. Starcie Erik vs. Frey miałoby dokładnie 2 (słownie:dwa) rzuty!! Albo 1 jeżeli Frey miałby tę „właściwą” celerkę 5.

Co zaś do zaawansowanych bitew, to system zakłada „3 tury i koniec”.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem