Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2007, 21:26   #73
Aston
 
Reputacja: 1 Aston nie jest za bardzo znanyAston nie jest za bardzo znanyAston nie jest za bardzo znany
Aldebrant

Aldebrant stał przez chwilę osłupiony. Nie spodziewał się takiej sytuacji. Wydarzenia ostatnich kilku godzin nie miały w sobie nic radosnego, a tu nadszedł jakiś cyrkowiec jak niespodziewane uderzenie pioruna. Patrzył na przybysza przez kilka sekund. Po chwili jednak otrząsnął się, przypomniało mu się co chciał powiedzieć strażnikowi. Przerzucił na niego swój wzrok, który teraz nie wyrażał już teraz zaskoczenia.
-Dziękuję panu bardzo. To dla mnie duże zaskoczenie. Nie spodziewałem się jakiejkolwiek nagrody. Mam pytanie. Czy spotkał pan mojego przyjaciela Hargina? Jest krasnoludem. Czy dla niego przypadnie taka sama nagroda czy ta suma jest do podziału między naszą dwójkę? Jeszcze raz dziękuję. - uśmiechnął się z wdzięcznością najładniej jak umiał. A umiał ładnie się uśmiechać. Podrapał się po swym ogromnym nosie spojrzał na jegomościa który właśnie wtargnął do karczmy.
-Witam pana serdecznie. - odrzekł uprzejmym tonem, takim też kontynuował wypowiedź - Zamawiał pan piwo, tak? Jasne czy ciemne? Osobiście polecam doskonałą i znaną w całej okolicy karkówkę oraz ciemne krasnoludzkie piwo. Ale oczywiście jeśli ma pan inny gust zaserwuję coś innego. Jeśli zamówi pan karkówkę to do zagryzienia polecam bardzo dobry, bo świeży jeszcze chleb. Do tego być może w pańskim guście leży elfie wino. Tak... - zamyślił się na chwilę - Tak więc co panu podać?
 
Aston jest offline