Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2018, 10:57   #419
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Wotaku ni Koi wa Muzukashii

Czyli ciężka jest miłość nerda, albo tak bardzo chcę dotknąć cię.
To pierwsza seria o nerdach (miłośnikach anime, mangi, gier), która wpadła mi w łapki.
Wiecej! Więcej!
Bohaterów tej serii czworo jest.
Narumi - ksywa Narumikus, fanka mangi i anime, zatwardziała yaoistka. Śliczna i pewnie byłaby popularna gdyby nie to, że jest...uwaga!...nerdem. Zaskoczeni? Chyba nie. Jej chłopakiem jest...
Hirotaka - ksywa Hirotakus, zaprzysiągł swą bezwarunkową miłość grom na fona i konsoli. Kamienna Twarz, ale ogólnie spoko facet.
Koyanagi - ksywa Wiedźma albo I Ty Brutusie Przeciwko mNIE. Piękna zielonowłosa cosplayerka i Jeszcze Jedna Yaoistka. Spelnione marzenie Narumi, która zawsze chciała mieć przyjaciółkę, z którą można pogadać o swej pasji.
Kabakura - ksywa Szef. Tak, on jest szefem w korpo, w której pracują nasi herosi. Less intense otaku, ale lubi ten sport, gamer i przeciwnik yaoi. Jest chłopakiem Koyanagi.
Ogólnie to prosta i wciągająca historia o dorosłych i pracujących ludziach, którzy po pracy oddają się swej pasji w ilościach hurtowych. Do tego stopnia, że potrafią zapomnieć o spaniu i jedzeniu.
Fabuły praktycznie brak, cała seria to karuzela wokół interakcji czwórki bohaterów.
No i są Nao i Sakuragi. Nie wolno zapomnieć o braciszku.
Grafika całkiem sympatyczna, dobrze podkreśla ciepłą i sympatyczną serię. Przez cały czas miałem wrażenie, że reżyser czyniąc swe dzieło chichotał w kułak.
Opening i ending przyjemne.
Podsumowując, 7,5/10 i oglądać proszę.

Cheers
 
Jaśmin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem