Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2018, 19:24   #180
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
- A to ci suszek. - Ryś zdziwił się niecodziennym znaleziskiem. - Tym razem korona moja. - Korzystając z chwilowego braku Kei zgarniającej wszystkie błyskotki, za pomocą włóczni "wyłowił" z dziwacznej trumny ozdobę głowy i obejrzał ją krytycznie. ~ "Bedzie pasować?" ~ Przeszło mu przez myśl, lecz szybko skupił się na reszcie znalezisk.

- Papiery ostrożnie trzeba zabrać do Iskry. Może to coś ważnego. Flakonik też. Coś mi podpowiada, że to jednak nie stuletni napitek godny króla. - Delikatnie postarał się wydobyć przedmioty z sarkofagu i odłożył je na bok. Gdy ten był już oczyszczony z interesujących przedmiotów, ostrzem włóczni jeszcze przesunął trupa dla pewności i sprawdził czy jeszcze czegoś mały parszywiec nie ukrywa.

- No to dupa. Kończą mi się pomysły. - Pokręcił nieznacznie głową. - Może warto zabrać czache ze sobą? Albo pies to trącał, ciężka. Ślepia jej wygrzebie.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.

Ostatnio edytowane przez Cattus : 04-09-2018 o 20:05.
Cattus jest offline