Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2018, 09:21   #208
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Laurenor miał dobry słuch i siedząc blisko Air'Sainena słyszał słowa niziołka. Nie chciał się wtrącać do rozmowy, ale podejście rodaka wobec Ryżego trochę zasmuciło maga.
- Jak wspomniał Ari. Nie mamy jakiś planów poza podróżowaniem i zarabianiem. No może ja do tego dołożę chęć zdobycia wiedzy o ludziach, niziołkach i okolicy. Jak wiesz jestem magiem i szukam także źródeł wiedzy.- Starał się wytłumaczyć w miarę łagodnie.
- W sumie wiedza jaką Wy posiadacie na temat nieumarłych także by mnie interesowała. Wiele spraw może się by wyjaśniło i dzięki temu może udałoby się być bardziej wartościowym przy spotkaniu z ożywionym wrogiem.- Mówił Laurenor i zastanawiał się co może jeszcze ich spotkać.

***

Laurenor nie występował na przód gdy spotkali człowieka przy moście. Siedział w siodle i obserwował i nasłuchiwał. Nie znał człowieka a życie już pokazało, że lepiej się nie wychylać z propozycjami.
Zgodził się na pójście okrężną drogą bo nie wyobrażał sobie moczenia się w rwącej wodzie i do tego ryzykować zamoczenie dobytku.
 
Hakon jest offline