Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2018, 22:19   #98
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wiersz wytrącił Richarda z jego zapętlonych katastroficznych myśli. Odwrócił się do dziewczyny i z niepewnym uśmiechem odpowiedział - Podoba mi się ten wiersz dodać do tego jakąś epicką solówkę na skrzypcach z gitarką w tle i przebój jak ta lala - Słychać było, że jest wdzięczny za okazane zainteresowanie.

- Brzmi bardzo fajnie, ale nie wszystkie słowa rozumiem... Bo wiesz ja nie chodziłem tak do normalnej szkoły dopiero w bidulu nauczyłem się czytać i tak nie za dobrze mi idzie ... - Powiedział wyraźnie zawstydzony swoją głupotą - Ale lubię wiersze i słuchać książek ostatnio przesłuchałem kawałek Wielkiego Gatsbiego podobał mi się też ten musical o więźniu co ukradł chleb i miał numer 24601 - Dodał jakby próbując się usprawiedliwić.

- Ten Poe miał racje życie jest chujowe i nie mamy kontroli nad większością tego co się dzieje ale mam nadzieje że chociaż zdechnąć uda mi się na własnych warunkach w zajebistej walce dzięki czemu dostanę się do Wahali - Westchnął smętnie.

- Słuchaj mam taką prośbę czy jeżeli zdechnę a z mojego ciała coś zostanie to będziecie mogli wsadzić moje resztki na łódź i podpalić? Wikingowie podobno tak robili a miałbym, chociaż pewność, że żadne Hieny nie będą moich zwłok wykorzystywać żeby krzywdzić innych. Fajnie by było jakbyście mogli wsadzić do tej łódki moją kurtkę to pamiątka po moim starym i chyba jedyna cenna rzecz, jaką mam na tym świecie - Poprosił.

- Dziękuję za to wcześniejsze uratowanie mojej mordy i.... Dziękuję za ten wiersz. - Wydukał niepewnie chłopak wyraźnie nieprzyzwyczajony do okazywania słabości oraz odsłaniania własnych emocji.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 06-09-2018 o 22:22.
Brilchan jest offline