Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2007, 10:45   #76
kayas
 
Reputacja: 1 kayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwu
- Elfie wino! Słyszał kto?- powiedział akrobata, choć do kelnera, to na tyle głośno, żeby słyszała cała karczma.- Żeby mężczyzna pił taką lurę… żebym miał córkę, do obiadu bym jej to dawał. Lej ciemne piwo, chłopcze! Gorsze to jest tylko bretońska brandy. A karkówka mówisz, chłopcze? Daj i karkówkę, jeśli dobra. I chleba, a nie żałuj. A powiedz, kelnerzyno, czy ja ciebie nie widziałem w Aanharsdorf? Byłem tam jakiś czas temu, zanim spotkałem Alfreda. Tfu, Alberta. Kręciłeś się przy sołtysie. Tak, to ty. Czemu siedzisz w takim miejscu?
Luitpold spojrzał na faceta z zaciekawioną miną. Był wojownikiem, nie kelnerem. Coś jest nie tak… tacy jak on nie opuszczają rodziny, żeby wieść życie kelnera… Oj, Lui, chyba znów wokół ciebie dużo się dzieje….
 
__________________
Chcesz grać,a le nie znasz systemu WFRP II?
Szkoda, co?
Wal na 7704220 i opowiedz o postaci, zmienimy ja na liczby!
kayas jest offline