Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2018, 10:23   #266
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
- Interes - powtórzyła Dzierzba - Co za zbieg okoliczności, że o tym wspominasz. Właśnie tego chciałam od ciebie. - głos miała miły dla ucha, ale Wróbel wiedział, że gdy gniew osiągał w niej temperaturę w roztopionej stali w krasnoludzkich hutach była najspokojniejsza na świecie.
Spojrzała srebrnymi oczami na Eldreda i rzekła:
- Nie warto się szczerbić z powodu statku z pustymi ładowniami. Więc przystaję na propozycję mego dawnego druha i biorę jego interes. Tylko jego interes, cała reszta mojego druha może płynąć z wami dalej. Jakubie - przeniosła spojrzenie na Wróbla - zrobisz to sam czy mam ci pomóc?
Targany wiatrem kapelusz zadrżał w dłoni Wróbla. Zastanawiał się też jak uprzedzić pozostałych, że Srebrna Rosa miałaby wspólny temat do rozmów z Berdycham. Destrukcja otoczenia w sposób gwałtowny i na sporą skalę.
 
Mike jest offline