WÄ…tek: Mortal Kombat 1,5
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2018, 08:58   #99
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
- Tak, jasne - wymamrotał Krzeszewski - Tylko, że...cholera, John, ja nigdy nie skakałem na spadochronie. Mam tylko nadzieję, że łatwo się tego nauczyć...
Otrząsnąwszy się dziennikarz zrobił szybki kurs. Podał jeden plecak Johnowi, drugi położył przy gadzinie.
- Jeśli dasz radę to skacz. Ja nie dam rady ci pomóc. Skacząc razem zabilibyśmy się oboje...
...po czym zanurkował do przedsionka, dobytym z kieszeni scyzorykiem bojowym przeciął więzy stewardessie i natychmiast wydobył jeszcze dwa spadochrony.
- Jeden dla ciebie, jeden dla mnie.
Naśladując Doe Raf założył plecak cały czas zezując na drzwi do tylnej części samolotu. Czy i kiedy pojawi się ninja.
- Jak to obsługiwać? Ok. Ty przodem.
Otwarty luk. Wiatr smagnął dziennikarza po twarzy. Przez ranną maszynę przebiegały febryczne wstrząsy.
- Skaczmy!
 
Jaśmin jest offline