Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2018, 14:06   #63
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Abelard pokiwał powoli głową w namyśle i zawiesił topór u pasa. Zdawali się być zwykłymi ludźmi którzy wracali z Bretonii... na elfach się nie znał, więc nie wnikał. Jednak... coś mu nie grało w tej historii...

- Wybaczcie mojemu... zapalczywemu towarzyszowi... ale przyznać musicie, że znajdujecie się teraz pod juryzdykcją prawa Imperialnego. - powiedział spokojnie - Z chęcią skierujemy was w stronę Kreutzhofen, lub do samego Pana tych ziem. Nie miejcie mi za złe jeśli osobiście sprawdzę pozostałe worki. Jak mówiłem nic wam nie grozi, ale wolę mieć pewność.[/i]

Po tych słowach nieśpiesznie postąpił w kierunku grupy. Miał zamiar przy okazji się im z bliska przyjrzeć przy okazji sprawdzania worków. Stan broni, odzieży, generalna aparycja, akcent... Wszystko co mogłoby przypiąć ich pod odpowiednie pochodzenie i status społeczny.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 13-09-2018 o 04:52.
Dhratlach jest offline