Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2018, 21:27   #36
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Czwórkę celowo pominąłem, bo wyraźnie odstaje od D&D jako takiego i nie ma co temu zaprzeczać, ale czy ktoś z tu zainteresowanych chciałby prowadzić i grać w czwórkę? Dosyć niszowy wybór i pewnie niepopularny, choć ja bym chętnie warlordem pomłócił. Przygódek jest naprawdę sporo i z ładnymi mapkami.

Może dowód anegdotyczny, ale z powergamingiem spotkałem się tylko w dyskusjach internetowych. Nikt mi do piątki nie przysłał postaci coffeelocka czy sorlocka spamującego eldritch blastem, o LIowych pun-punach też nigdzie nie czytałem więc chyba nie jest tak źle. Może jest tak, że jak ludzie wyszaleją się w topicach o optymalizacji, to przy stole grają normalnie? Wierzę, że to kwestia umowy między grającymi, nie edycji.

Widziałem za to dużo suboptymalnych postaci, które aż chciałem poprawić...
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 11-09-2018 o 21:35.
Lord Cluttermonkey jest offline