Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2018, 16:21   #56
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Przy xy adaptacji takie wariacje nie tylko nie budzą protestu, ale wręcz nie dziwią

Co do Sapka, jest to argoancki cham i troll. Do tego ten jego żal przechodzący w nienawiść do CD Project... XD
Jak REDzi wypromowali w grze Ciri białą (rozumiejąc ją tak jak chyba większość czytelników), to nie zdziwię się, gdyby Sapek dyskretną wypowiedzią wsparł koncepcję BAMEowania tego świata i bohaterów.

Rozumiem tę argumentacje o rozszerzaniu widowni i tez ją kupuję.
Jakkolwiek zaakceptowałbym od biedy ciemną Ciri z ciemniejszym Emhyrem ("od biedy", bo kłóci się jednak z archetypem jaki w wyobraźni już mi powstał), to mam jednak niesamowita radochę.
Żrę popcorn i czytam jak na tego bogu ducha winnego Netflixa spadają tony cebul, za jakąś plotkę. Na siłę i bez sensu BAME wstawiał kto inny, kto inny robił czarne Hajmdale itp., ale hejt idzie na nich, choć akurat w przypadku Wiedźminlandu i Ciri na upartego można, a oni do tego oficjalnie nic nie ogłaszali.

Chichot losu.

Za grzechy kogoś obrywa ktoś (może) niewinny. Niby to złe, ja jednak się cieszę. Może i kulą w płot, może bez sensu akurat w tym przypadku, może to pokazuje true-cebula-spirit pewnej masy, ale w końcu masa odbiorców organizuje się w proteście przed coraz mocniej szarżująca hollywoodzką poprawnością BAMEową.

BTW, największym wygranym tej gównoburzy, zdecydowanie imho Cavill. Normalnie to by (cebulaki, ale i nie tylko oni), się sierdziły. A to za szczupły, a to za młody, a to ma jedną nóżkę bardziej. Bo kogo by NetF. nie wybrał, to by nie dogodził. Henry zaś wjechał w accept, bo wybuchła wojna o Ciri
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"
Leoncoeur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem