Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2018, 21:24   #25
Kesseg
 
Kesseg's Avatar
 
Reputacja: 1 Kesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputację
Lord Melkor, Wisienki
Jeśli obawiacie się, że codzienne tempo będzie dla was zbyt wymagające, to może zagracie razem w nieco wolniejszym trybie?
Zastanówcie się, ostrzegam tylko, że tempo wolniejsze niż powiedzmy trzy odpisy w tygodniu to nie wchodzi w rachubę, bo ciężko mi wtedy utrzymać odpowiedni poziom zaangażowania.
Ale jeśli waszej dwójce takie wolniejsze tempo by odpowiadało (więc nie narzekalibyście na siebie nawzajem za stopowanie akcji) to można by zrobić przygodę na to nastawioną. I ode mnie wymagałoby to mniej wkładu więc może dałbym radę wcisnąć taką wolniejszą przygodę między te szybsze. Tylko musicie być pewni, że chcecie się zaangażować, bo wiem z doświadczenia, że nic nie jest smutniejsze od sesji przerwanej w połowie.
 
Kesseg jest offline