Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2018, 22:19   #26
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kesseg Zobacz post
Lord Melkor, Wisienki
Jeśli obawiacie się, że codzienne tempo będzie dla was zbyt wymagające, to może zagracie razem w nieco wolniejszym trybie?
Zastanówcie się, ostrzegam tylko, że tempo wolniejsze niż powiedzmy trzy odpisy w tygodniu to nie wchodzi w rachubę, bo ciężko mi wtedy utrzymać odpowiedni poziom zaangażowania.
Ale jeśli waszej dwójce takie wolniejsze tempo by odpowiadało (więc nie narzekalibyście na siebie nawzajem za stopowanie akcji) to można by zrobić przygodę na to nastawioną. I ode mnie wymagałoby to mniej wkładu więc może dałbym radę wcisnąć taką wolniejszą przygodę między te szybsze. Tylko musicie być pewni, że chcecie się zaangażować, bo wiem z doświadczenia, że nic nie jest smutniejsze od sesji przerwanej w połowie.
Ciekawa propozycja, chyba dalibyśmy radę. Raczej nie będziemy na siebie narzekać, bo znamy się dobrze w realnym świecie. Trzy odpisy w tygodniu to jak na grę na forum szybkie tempo, jak długich oczekujesz? Ewentualnie Doc?

E - nie prościej by ci by prowadzić jednej sesji dla większej grupy niż kilku jednocześnie? Tak tylko pytam, mniejsza ilość ma plusy, np. więcej miejsca na wątki osobiste.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 12-09-2018 o 22:24.
Lord Melkor jest offline