Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2018, 22:47   #27
Kesseg
 
Kesseg's Avatar
 
Reputacja: 1 Kesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ciekawa propozycja, chyba dalibyśmy radę. Raczej nie będziemy na siebie narzekać, bo znamy się dobrze w realnym świecie. Trzy odpisy w tygodniu to jak na grę na forum szybkie tempo, jak długich oczekujesz? Ewentualnie Doc?
Oczekuję odpowiednio długich do sytuacji. Średnio w docsach miały długość 4-8 linijek. Oczywiście zdarzały się takie, gdzie trzy zdania wystarczały w zupełności, ale miałem i takie gdzie gracze rozpisywali się na więcej niż stronę A4 w docsie (aczkolwiek były to sytuacje szczególne np: gdy osoba grająca Tremerem opisywała jak wygląda jej laboratorium, albo gdy gracz opisywał mi jego znajomych wynikających z kropek w pozycji, albo gdy gracz, którego postać skrycie sterowała lokalną mafią, rozpisał mi spotkanie między jego wampirem a głowami rodów mafijnych, wydawanie rozkazów itp.)

Cytat:
E - nie prościej by ci by prowadzić jednej sesji dla większej grupy niż kilku jednocześnie? Tak tylko pytam, mniejsza ilość ma plusy, np. więcej miejsca na wątki osobiste.
Próbowałem i kończyło się to źle. Gracze marudzili na siebie nawzajem gdy ktoś nie mógł danego dnia odpisać i stopował akcję, albo gdy ktoś zdążył odpisać przed kimś kto próbował tego samego, albo gdy mieli zupełnie inne pomysły na to jak akcję poprowadzić... ogólnie sytuacje były nieciekawe i doświadczalnie stwierdziłem, że w grze przez forum albo docsa 2-3 gracze to najpraktyczniejsze rozwiązanie.
 
Kesseg jest offline