Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2018, 15:16   #70
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
"Udało się?" spytała samej siebie, jakby nie wierzyła. "Tylko czemu tu tak ciemno?"

- Haraldzie, jakoś tu niepokojąco. Może nie idźcie za mną? - rzuciła patrząc przez ramię na drugą stronę, a potem odwróciła się jeszcze raz. Jej zmysł magii szalał i drżał, nie pozwalajac na wyciągnięcie jakichkolwiek wniosków. Mimo wszystko, przecież jeszcze przed chwilą widok był zwyczajny. W co więc wpadła?
"Morr zadecydował i jestem w połowie drogi do niego?" , zastanawiała się dalej, stojąc w miejscu. Ostrożnie spróbowała czy ma możliwość dania kroku w przód lub na boki, bo przez ciemność nie była już pewna gdzie może kończyć się grunt pod jej nogami.

- Niesie mnie wiara i buduje bruk, po którym stąpać mógł tylko boży kruk, nie zwieje mnie wiatr i nie zmyje fala mórz, zetrę z umysłu niewiary kurz... - mruczała do siebie w tonie modlitewnej pieśni, skupiając się już tylko na sobie i tym, co ją otaczało. Zależało jej, aby przekazać informacje zdobyte w karczmie. Czuła, że to ważne.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline