WÄ…tek: X-COM
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2018, 00:42   #29
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
- Co ty kurwa robisz geniuszu?

Frank osłaniając holo krawędzią płaszcza patrzył na ekran. Zdjęcie jakiegoś kutasa gadającego z małolatami. Super. Mieli udawać mafię, a sami trafili na jakiś wielki zorganizowany latynoski gang. Frank bez namysłu posłał wiadomość zwrotną.

"Gangerzy. Otaczają nas. Mamy mało czasu. Potrzebna dywersja."

- Koncertowo to żeśmy zjebali nie wypytując się miejscowych. - odszeptał Frank.

- Gówno. Ktoś by się zaczął interesować czemu się pytamy i by im doniósł. - odpowiedział Mike

- Jeżeli taką dobrą mają sieć. - dodał ciapaty.

- Nie chcę nic mówić, ale kurwa... boli. - warknął cicho Jarl.

- Mocno krwawicie? Zostawiasz ślady?

- Nie. Jeszcze.

- Słuchajcie. Hycel przysłał mi jakieś zdjęcie jednego z łebków rozmawiających z napakowanym latynosem. W zwrotce poprosiłem o dywersję. Z buta idąc zamęczymy się.
- wskazał ruchem głowy Frank przeciwną stronę ulicy - Załadujemy się do tego większego budynku. Wygląda na użyteczności publicznej, w środku powinno być dużo kryjówek. Przejdę na drugą stronę naszej ruiny i walnę cegłówką daleko w przeciwnym kierunku, aby ściągnąć ich uwagę. Poczekamy na moment jak nic nie będzie jechać.

Wziął krótki oddech i przymknął oczy.

- Spróbujemy ich zgubić w środku. Będzie trzeba myśleć na bieżąco... przykładowo zrobić ślady krwi prowadzące do śmietnika, a zejść do kanału czy tam na odwrót. Im dłużej będą musieli nas szukać tym więcej czasu będzie miała reszta aby ściągnąć im na łeb pały albo wysadzić parę aut. Uważajcie by nie zostawiać nieświadomie czerwonych kropek. Jak zaczną węszyć, będą ich wypatrywać.

- Taki o sobie ten plan.
- mruknÄ…Å‚ Mike

- Na tą chwilę lepszego nie mam. A zabawa w Ganianego czy Ostatni Szaniec wygląda jeszcze słabiej.
 

Ostatnio edytowane przez Stalowy : 14-09-2018 o 09:49.
Stalowy jest offline