Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2018, 11:01   #28
Kesseg
 
Kesseg's Avatar
 
Reputacja: 1 Kesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputację
Wróciłem!
Cały i zdrowy, fizycznie zmęczony, ale pełen energii do grania. Aż by się chciało zacząć jakąś sesję dziejącą się w Londynie...
Tak czy inaczej, będę kontaktował się z wami przez pw a potem zakładał stosowne tematy. Dogadamy kwestie kart postaci i ruszamy z akcją!
Uprzedzam, że nie będę kontaktował się z wszystkimi naraz, dlatego proszę o okazanie cierpliwości, jeśli jeszcze nie dostaliście ode mnie PW.

Edit:


Chciałem tylko dodać dla wyjaśnienia:
To że zaczynam z kimś sesję w danej linii fabularnej nie oznacza, że została ona już "zajęta". Nie widzę problemu by 2-3 sesje toczyły się obok siebie w tej samej linii fabularnej. Oczywiście tworzy to pewne problemy jak np: niewielkie zagrożenie spoilerami, ale myślę, że nie są one na tyle poważne, żeby blokować całkowicie daną linię fabularną.
 

Ostatnio edytowane przez corax : 17-09-2018 o 12:22. Powód: Jeśli między postami jest mniej niż 24 godz. używamy opcji edycji.
Kesseg jest offline