Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2018, 10:17   #3
Kesseg
 
Kesseg's Avatar
 
Reputacja: 1 Kesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputację
To pewnie znasz oWoD lepiej ode mnie

Odpowiadając kolejno na twoje pytania z PW:
1) To zależy od wybranych przez was cech pozycji. Jeśli przynajmniej któreś z was wybierze pozycje Mentora albo 2 lub 3 kropkę Statusu w Sabbacie, to zostaniecie wysłani przez osobę na stanowisku zależnym od waszego wyboru i otrzymacie odpowiednie do tego wsparcie. Jeśli natomiast nie wybierzecie powyższych, uznam, że jesteście niezależną grupą, której wypad do VC jest waszym prywatnym pomysłem.
2) Wypisałem powyżej co jest dostępne a co nie. Nie możecie mieć pozycji Sprzymierzeńcy, ale Znajomości już jak najbardziej
3) Co do kropkologii też wypisałem to powyżej. Nie daję freebe pointów tylko zwyczajnie więcej kropek do rozdania przy kreacji. Ktoś w innym z tematów pytał mnie co z Siłą Woli - jeśli dobrze uzasadnicie to historią/charakterem postaci to możecie ją podnieść max do 6 poziomu.
 
Kesseg jest offline