Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2018, 10:52   #4
Ehran
 
Ehran's Avatar
 
Reputacja: 1 Ehran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kesseg
1) To zależy od wybranych przez was cech pozycji. Jeśli przynajmniej któreś z was wybierze pozycje Mentora albo 2 lub 3 kropkę Statusu w Sabbacie, to zostaniecie wysłani przez osobę na stanowisku zależnym od waszego wyboru i otrzymacie odpowiednie do tego wsparcie. Jeśli natomiast nie wybierzecie powyższych, uznam, że jesteście niezależną grupą, której wypad do VC jest waszym prywatnym pomysłem.
Kusisz, pomysł "my troje przeciw nich wszystkich" jest pociągający

Cytat:
Napisał Kesseg
2) Wypisałem powyżej co jest dostępne a co nie. Nie możecie mieć pozycji Sprzymierzeńcy, ale Znajomości już jak najbardziej
pisałem pw nim znalazłem ten wątek.


Cytat:
Napisał Kesseg
3) Co do kropkologii też wypisałem to powyżej. Nie daję freebe pointów tylko zwyczajnie więcej kropek do rozdania przy kreacji. Ktoś w innym z tematów pytał mnie co z Siłą Woli - jeśli dobrze uzasadnicie to historią/charakterem postaci to możecie ją podnieść max do 6 poziomu.
trochę mnie dezorientuje ten kawałek:
"Jeśli chodzi o kropkologię, to podaję górną granicę:"

przeczytałem to tak, że robimy postać "normalnie" a to co podałeś to są górne granice.
Możesz uściślić, czy ta lista jest jedynym co mamy? Czy może normalne tworzenie + to co wypunktowałeś?
Bo brak freebie boli mocno... brak merits, brak podnoszenia Humanity / Path/Virtue ? ale głównie merits.
 
Ehran jest offline