Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2018, 22:07   #113
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
- Nie dobiliśmy wszystkich koni Luna - Odpowiedziała tropicielka wyraźnie nakręcającej się niziołce. - Tylko te, których stan był bardzo ciężki i cierpiałyby mocno nawet pomimo naszej pomocy. Teraz, skoro ludzie dostali już odpowiednią opiekę, mogę zająć się zwierzętami. Myślę, że po jakimś czasie dojdą do siebie, zwłaszcza jeśli będziesz wspomagać moje leczenie swoją magią. - Uśmiechnęła się do niej smutno. Natura druida tkwiła w niej na tyle mocno, że cierpienie zwierząt było dla niej wyjątkowo nieprzyjemne. - To jednak nie stanie się jutro ani pojutrze. Może powinniście zdecydować się pozostać w tym miejscu przez jakiś czas? - Przeniosła spojrzenie na Herszerę. - Jest tutaj jaskinia. Mieszkał w niej stwór o którym wspominała Luna. Trochę śmierdzi, ale nada się na schronienie dla rannych.
 
Eleanor jest offline