Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2018, 20:03   #168
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Na scenie.
Ikki spojrzała na tłum, który rozwalał ławki, podpalał drzewka, rozbjał lampy uliczne i generalnie dewastował miasto.
-[i] To miłe, ale to już chyba nie zadziała. Smoki chcące zjadać ludzi mają specyficzny wpływ na ludzi, potwierdzone kilkakrotnie empirycznie [i] – rzekła ikki i zmarszczyła brwi – Znaczy chcesz iść ze mną do łóżka. Oj nie wiem. Musiałabym sprawdzić grafik, jako osoba świadoma skazy łatwego zakochiwania ciążącej na mym rodzie staram się zmieniać możliwie często partnerów i partnerki bo skończę jak dziadek lub Jinora. – zakończyła wykład poważnym tonem77
- Aha… – rzekł Hideki nieco niepewnym głosem – To miło poznać sekrety życia seksualnego rodu awatara, A teraz może poszukamy jakiś policjantów, zgłosimy przestępstwo ci odbierzemy nagrodę? – rzekł Hideki i zszedł ze sceny.
Policja i pradawny zły duch.
Policja i mrok
- Tylko ja wiem, co widziałe. Albo był zdolnym sztukmistrzem z miotaczem ognia albo… Uznajmy go za sztukmistrza, przecież nawet jeśli… to był za stary, prawda? Tak jak to było za Kyoshi, gdy proklamowano fałszywego awatara? – rzekł, a potem zobaczyli jak w ich stronę biegnie mniej więcej szesnastoletni chłopak uzbrojony w mop bojowy.
- Panie władzo – rzekł zdyszany – Zgłaszam porwanie – wystękał.
- To chyba mój sąsiad… – rzekł Marko .
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline