Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2018, 18:37   #669
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał sunellica Zobacz post
woooo goblini targ *_* jaram się, choć nie wiem czy mnie na to stać
Stać, stać Gobliny potrafią wymyślać osobliwe ceny np. zapach kawy o poranku, wspomnienie pierwszego pocałunku, ulubiona piosenka... Pytanie tylko jaką część siebie jesteś w stanie poświęcić zanim wyrwy w twej duszy zapełni pustka ? Ile z naszej pamięci stanowi o tym kim właściwie jesteśmy ?

Zanim się zaczniesz nad tym zastanawiać warto zapytać czy w ogóle dotrzesz na Bazar bo choć droga tam jest bezpieczniejsza niż reszta Dziczy to i tak ostrokrzewy są głodne a dzicz niebezpieczna i wypacza rzeczywistość

Kaworu mi pokazał ten dodatek i mam koncept oparty o bazar Różyckiego i jego historie.

Z innej beczki poprawiłem wpis mam nadzieje że wygodniej się będzie teraz czytać.
 
Brilchan jest offline