Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2018, 10:44   #116
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Fowler chętnie skorzystał z wyciągniętej ręki. Jeśli ktoś nie chciał go wykończyć, on nie zamierzał go od tego odwodzić, nawet jeśli taka postawa go dziwiła. Gdy stanął na nogi złapał się za bolący bok i skrzywił się. Poczuł nagłą ochotę łyknięcia mikstury, kto wie, może mogłaby mu trochę pomóc? Nie! Dzisiaj już ją pił! Ręka zastygła w połowie drogi do kieszeni z fiolką.

Gdy oprzytomniał usłyszał kolejne pytanie czarnoskórego:

- Powiedz tylko kto był twoim panem i nie wracamy do tematu. Póki co.

- Nie wiem czy to oznaka jakiegoś pokrętnego przeznaczenia, czy zwykły zbieg okoliczności, ale jego imię pojawiło się już w naszej rozmowie. To Quan Chi, czarownik i... Zresztą pewnie wiecie kim on jest. Mogę zapytać skąd go znacie? I jak mam was nazywać?
 

Ostatnio edytowane przez Col Frost : 22-09-2018 o 14:37. Powód: wyjustowanie i akapity
Col Frost jest offline