Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2018, 20:41   #172
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Migmar i Ikki
- Co? Pacyfikować? – popatrzyła na niego jakby nieco oszalał – Nie nie! Nikogo nie pacyfikuj! Przebywanie z Meelo źle wpływa na ludzi. Właściwie to źle wpływa na wszystko… Dobrze, to poszukajmy policjantów. Ale nie martw się, jestem prawie pewna, że mój pierwszy brat nie kazał cię zabić tylko dotkliwie pobić. To chyba też nie brzmi dobrze… Ehh, nie mam talentu przy kontaktach z ludźmi – tkaczka wichru posmutniała a potem pociągnęła Migmara.
Policja i ska
Hideki dyszał ciężko, a za nim przybiegła jakaś dziewczyna i ikki ciągnąca jakiegoś chłopaka.
- Aibo! Porwali Aibo! To najokropniejsza rzecz na świecie. To był łowca nocy! Deska chcą aby śpiewała tylko dla nich – popatrzył na zatrzymaną Zielony Wąż – I ją też proszę zatrzymać!
- Tak tak, ona zniszczyła mi koncert! – krzyczała Ikki
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline