Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2018, 20:50   #176
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar pomyślał chwilę, po czym uśmiechnął się jak łaskotany latający bizon - Żaden problem Panie władzo! W aucie się mieści ile cztery osoby tak? Więc Pan, Pana kolega, aresztowana - To mówiąc wskazał na skutą kobietę - Hideki usiądzie siostrze na kolanach, Mistrzyni Ikki zapewne zna technikę powietrznego skuter awatara Aanga więc może dolecieć sama albo później złożyć zeznania jeżeli Mistrzyni masz coś tu jeszcze do załatwienia? A teraz najlepsza część pomysłu! - Zamilkł na chwilę, aby zbudować napięcie.

- Ja pojadę na dachu! Nie znam techniki skutera, bo bardziej się skupiałem na doskonaleniu własnej autorskiej techniki muzycznego wichru. Zagram wam taką melodie, że wszyscy zajdą z drogi i tak się zachwycą, że sprowadzą Varisa z Miasta Republiki i nakręci o was ruchome obrazki! Już to widzę: Star... Znaczy się DOŚWIADCZONY policjant trzymający się zasad i jego młody partner o ognistym temperamencie, który się nimi nie przejmuję, ale MA REZULTATY - Chłopak zaczął gestykulować i zupełnie odpłynął w świat fantazji.

Hałasy i pożary wokół przywróciły go jednak do rzeczywistości dodał, więc już spokojnie jakby nie było to już takie ważne - Do tego wytworze wokół nas barierę powietrzną na wypadek gdyby jakieś duchy chciały ją odbić albo gdyby bliźniaki, które chcą mnie zabić zaatakowały. Co jest prawdopodobne, są wyjątkowo głupi facet zaatakował siostrę swojego pochrzanionego jak latający lemur z rozwolnieniem szoguna... - Pomiędzy żółwiolwami a prawdą Migmar szczerze liczył na ten atak. Wtedy można by ich przymknąć za zaatakowanie policjantów! Co prawda wątpił żeby wsypali Meelo, który powie pewnie, że działali samowolnie.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 24-09-2018 o 21:10.
Brilchan jest offline