Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2018, 17:03   #182
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Ikki popatrzyła na zebranych nieco skołowana i wyjęła zza poły szat termos.
- Może herbaty? Dobra, jaśminowa. Uspokaja. – rzekła powoli jak matka do dzieci.
- Ależ miły chłopiec może usiąść mi na kolanach… Albo na odwrót – rzekła wężowata nieco zbliżając się Hidekiego. Chłopak zrobił wyjątkowo dziwną minę, wydawał się być baaardzo rozdarty.
- Propozycja warta rozważenia… Ale panie władze, my wiemy kto go porwał. To był łowca nocy! Przed nimi i Deską uciekliśmy z kraju. Nie bezpośrednio, choć mam koszmary, że Eska mnie goni, albo ukrywa się w studzience kanalizacyjnej i mnie wciąga wodnymi mackami… Na pewno macie jakieś policyjne sposoby radzenia sobie z takimi sprawami. Nie wiem, stan wojenny wprowadzicie albo co… – pokiwał głową jakby pomysł wydał mu się doskonały.
- Aspirancie Daichi, coś jest w tym co mówią. Gdy tamta śpiewała, to niektóre duchy się uspokoiły – rzekł Marko.
- No, są na ten temat plotki - dodała Ikki
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 26-09-2018 o 20:09.
Slan jest offline