Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2018, 22:14   #184
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Daichi po raz kolejny poczuł, że zbiera mu się na ból głowy. Główna przyczyna- ta nadęta dziewucha z Plemienia Wody. Co małolata sobie myśli- jakąś miłosną historie z ocaleniem swojego idola i wielką miłością?! Dla kolesia śpiewającego miłosne piosenki, by potem obracać panienki za kulisami? Jest ślepa, że nie widzi poszarpanych policjantów?!
Jej rodzice mogą ją rozpuszczać, ale Daichi nie miał takiego obowiązku. Jego było trzymanie wszystkich w ryzach. I uświadamiania społeczeństwa o trudach pracy policji.
- Słuchaj, Złotko - wycelował palcem w Nadętą Smarkulę z Plemienia Wody. - Mogło mi umknąć, że jakiśtam Aibo wyczynia coś na scenie, bo miałem przed sobą wężowego ducha zmieniającego kształty. I to w dużym rozprzestrzenieniu. Pani pomacha, by widzieli gdzie jest. O widzisz Złociutka, jak się Pani ładnie uśmiecha? - wskazał dłonią na Wężyce.- I pani w ramach współpracy zażyczyła sobie pójść na posterunek. I tylko tam dysponujemy kimś specjalizującym się w srawach z duchami. I pani Duch przed wami się nam trafiła. I według ciebie co ja Złotko mam z Panią zrobić, co? -- wskazał palcem znów na Smarkulę. Najchętniej by ją dźgał w pierś:
- Mam ją przywiązać jak psa do latarni i gonić Aibo? Tak się składa, że Pani jest inteligentniejsza od jakiegoś psa. Co za tym idzie sugestia przywiązania jej jak psa uwłacza jej czci in prawom jako inteligentnej jednostki, prawom obywatelskim.
Ale co to panienkę goniącą za jej wielką miłością Aibo?! Co ją rozwalona ulica, że mi i sierżantowi Zoltowi się oberwało przy wykonywaniu służby?!Sierżant pomacha, by było wiadomo o kim mowa. -
wskazał na Marko dłonią, a potem znowu dzał powietrze przed Smarkulą.- Pomyślałaś złotko, że ja i sierżant to tylko dwóch policjantów, którzy mają ograniczone możliwości i samowolkę? A ja bym chciał zyskać wsparcie i możliwość, żebym mógł rano zobaczyć swoje dzieci jako żywy, co?!

I że dla mnie to za mało z korzyści, że będę mógł się potem poskarżyć rodzicom panienki, że cię Złotko źle wychowują?! Widocznie w ogóle olali twoje wychowanie skoro Złociutka się nawet nie pofatygujesz, żeby się nawet przedstawić. Trochę szacunku do ludzi, Złotko! Zwłaszcza jak ich prosisz o cholerną pomoc! Gliniarz też człowiek!!


Kaburagi na koniec wciągnął powietrze przyjmując pozycję jakby miał się w każdej chwili z kimś bić. Eks-żona kiedyś stwierdziła, że wkurzony Daichi ma tendencję nazywać ludzi "Złotko/Złociutki". Może przez takie sztuki jak Smarkula.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline