Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2018, 21:35   #189
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
z- A wystarczyło powiedzieć coś w stylu "Panie władzo nazywam się Aiko, skądśtam, czy copkolwiek co pozwoli wylegitymowąc, a stało się to i to...", Cokolwiek co pozowliłoby uwierzytelnić informacje, że to nie jest głupi dowcip smarkaczy. Że to osoba, która zechce potem łaskawie pofatygować się na posterunek. Wiecie ile mamy dziennie fałszywych doniesień?! Ale skoro panienka postanowiła sobie utrudnić - głos Daichiego ociekał słodyczą, gdy sięgał po radiostacje.

Mówił już głosem Aspiranta Kaburagiego, gdy mówił do radia:
- Tu Aspirant Kaburagi. Jestem z Zoltem pod Staionem Koncertowym. Z kimkolwiek mówię, niech weźmie ołówek, bo bedzie co zapisywać. Mam tutaj ducha, który doprowadził do paniki pod sceną, ale zgadza się poddać policji. Duch jest zmiennokształtnym wężem. Przyślijcie najlepiej doktor Szept.

W po za tym doszło do kilku innych wystąpień terrorystycznych nieznanych wcześniej organizacji. W tym jednej której zachciało się robić za Amona. Przy okazji porwali idolkę Aibo. Zrobili to w trakcie wystąpienia Zakonników Ikki.
Mam przy sobie troje dzieciakow, które chcą robić za świadków. Drugi atak terrorystyczny miał miejsce na ulicy pod głównym wejściem do stadionu. Spowodowany potencjalnie przez kilku Tkaczy. Ulica wygląda jak po wybuchu paru bomb. Obstawiam Ziemii i Ognia. Wkrótce może dojśc do jeszcze większej paniki na stadionie. Madame Ikki jest przy mnie.

Krótko mówiąc mam tutaj burdel i przyślijcie wsparcie, by pomógł go ogarnąc. Koniecznie z doktor Szept. W tym czasie spiszę dzieciarnię. Odbiór!


Wolał nie wyobrażać sobie reakcji komendanta. Osładzał sobie odliczając ile tej pieprzonej Aiko wyciągnie potem za utrudnianie mu śledztwa. Bogowie załatwcie mu jakąś teczkę wskazującą, że załatwi tej nadętej smarkuli parę tygodni robót społecznych.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline