Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2018, 22:09   #190
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar nic sobie nie robił z jadowitych spojrzeń jakie posyłał mu Hideki. Był doskonale świadom, że podlizuję się glinom jak najgorszy wazeliniarz, ale tu chodziło o przeżycie do jutra!

Muzyk zresztą był świadom, że gliny pewnie też wiedzą, że się przed nimi płaszczy. Szczególnie ten sierżant wyglądał na ogarniętego .

- To czy mogę w czymś pomóc z aresztowaną albo coś zrobić, żeby ułatwić Panom pracę ? Bo chyba nie będziemy tutaj składać tych zeznań ? Znaczy się jak Pan sierżant chcę to proszę bardzo! Tyle że boję się, że bliźniaki się tu gdzieś czają... Niby ja zwaliłem kobietę a Mistrzyni dała do wiwatu jej bratu, ale Tkacze wiatru potrafią amortyzować upadki i mogą się tu gdzieś czaić - Powiedział przymilnie, ale z widocznym niepokojem.
 
Brilchan jest offline