Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2018, 22:58   #1
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 24537 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację
[VtM5] Warsztaty - tworzenie koterii

Witajcie ciekawscy wielbiciele krwi.

W tych warsztatach będziemy śledzić perypetie trzech trupów:
Kontrkulturowego Leksa, Kudłatego Lwa i Przystojnego Adama. Sami najlepiej pokażecie sobie nawzajem swoje martwe oblicza, drżyj internecie przed tymi słit fociami

Tak jak obiecałem, wasza trójca zamieszkuje europejskie miasto, choć nie jest to Bruksela. Nie jest to centralny Berlin. Nie jest to północne Birmingham. Wasze pijawki nie zamieszkują też Budapesztu czy Bratysławy, ani Bukaresztu. Akcja nie będzie się też dziać w zachodniej Barcelonie, lecz na południu, choć nie w Boloni.

Jesień zastała was w Belgradzie.


Tres faciunt collegium i z wami nie jest inaczej, w tym temacie zajmiemy się tworzeniem waszej koterii.

Ten temat będzie burzą mózgów, w której poruszymy po kolei kwestie waszych wzajemnych relacji, waszej domeny lub jej braku oraz waszych “zasad” - tak, podobnie jak osobiste convictions, będziecie musieli stworzyć “zasady klubu”

Ale najpierw proszę aktorów o przedstawienie swoich postaci: Leonceur, Mi Raaz, Zaalaos, opiszcie współgraczom swoje postacie, np czym się zajmują, co można o nich wiedzieć, jak wyglądają.
 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.
Amon jest offline