Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2007, 16:03   #17
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Wszystkie jakoś dziwnie popatrzyły na ciebie. Dość wymownie.
- To skoro już postanowione kto idzie... - wzruszyła ramionami Elena i wepchnęła ci w ręce medalion. Starałaś się jak mogłaś, ale jeśli idzie o przepychanki, z nią się nigdy nie wygrywa. - To ja idę się gdzieś jeszcze napić, co wy na to?
Rzuciła już wesoło w kierunku pozostałych, nie zwracając uwagi na twoją wściekłą minę.
- Brzmi nieźle. - powiedziała Gunrud i ruszyła swoim dziwnym krokiem (skrzyżowaniem chodu wieszaka na płaszcze z dostojnym poruszaniem się Sidhe) w dół uliczką. Elena dotrzymywała jej kroku (co dziwne, każdy miał z tym problem) i mówiła coś szybko, gestykulując po swojemu (zwykle, gdy zostawały we dwie porozumiewały się w tym oschło-twardym Eiseńskim). Simone stała tuż obok ciebie i opierała ręce na biodrach.
- Dobra, pomogę ci. - powiedziała, jakby od niechcenia, poprawiając długie kręcone włosy. - Chociaż to przez ciebie cała ta burda i tyle.
Wzruszyła ramionami i szybko skierowała się w przeciwnym kierunku niż pozostałe załogantki Mandragory. - Bo jak usłyszałam to zdanie o zamku to mnie aż skręciło w środku. Wieki średnie już dawno minęły. Teraz buduje się pałace... - rozmarzyła się Vodaccianka i zaczęła poruszać rękoma zakreślając esy floresy w powietrzu. Według niej odmalowywała przed tobą wnętrza owych "pałaców". Byłaś do tego przyzwyczajona. W końcu Simone od tygodnia tylko o tym mówi. Zaczynałaś żałować, że jednym uchem wpuszczałaś, a drugim wypuszczałaś. Poza tym podejrzewasz, że idzie z Tobą, żeby pooglądać sobie jeszcze raz bogatszą dzielnicę. Arystokratki tak niestety mają. Mogą opuścić zbytkowne życie, ale co jakiś czas muszą jednak dostać jakąś jego namiastkę.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline