Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2007, 17:01   #18
alathriel
 
alathriel's Avatar
 
Reputacja: 1 alathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znany
Nie no! Nie wierzę! Znowu mnie wrobiły! Trzeba było się ugryźć w język iść razem i zwiać zanim doszłybyśmy do pałacu. Całe szczęście, że Simone uwielbia przepych, bo zapewne i ona zastawiła by mnie na pastwę losu. Schowałam wisior do kieszeni i powoli podążyłam za załogantką. Z drugiej strony - po pięciu minutach przyglądania się zachwyconej Vodacciance, która nie przejmowała się sytuacją tym samym grając mi na nerwach, do głowy przyszła mi dość niewdzięczna myśl- matko głębino, dlaczego akurat w Vodacce trafiła mi się po uszy zakochana w swoim rodzinnym kraju Simnoe!? Za co mnie tak karzesz?! - Uniosłam oczy ku górze jednak jakoś nie trzymałam odpowiedzi. Powoli zbliżałyśmy się do pałacu
Żeby się tylko udało! - Natrętna myśl kołatała mi w głowie - tylko, która z nas się TAM zakradnie i odda to świecidełko? Mam nadzieje, że Simone... Ona nie powinna chcieć przepuścić okazji przebywania na terenie pięknego, bogato zdobionego pałacu!
 
__________________
Pióro mocniejsze jest od miecza (...) wyłącznie jeśli miecz jest bardzo mały, a pióro bardzo ostre. - Terry Pratchett
alathriel jest offline