Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2018, 15:39   #204
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Podniesienie kapłanki do najłatwiejszych nie należało, ale chłop silny, dawał radę nie takim ciężarom. Sama Klara się trochę wystraszyła, bo nagle ktoś ją oderwał od ziemi i najczarniejsze scenariusze przeszły jej przez głowę, ale był to tylko jej domorosły ochroniarz.

Bestia wyglądała jak nic, co w życiu widziała. W zakonach Shallyi nie uczono jak walczyć z potworami, czy nawet wspominali, że takie istnieją.

- Skąd mam wiedzieć, jak z tym walczyć? Nie wiedziałam, że takie coś w ogóle istnieje! Wy jesteście rycerzami, odciągnijcie to jakoś od ludzi! Ja muszę się rozejrzeć, nie przeszkadzaj mi!

Klara nie wiedziała, co robić, ale na pewno nie pomagało jej, kiedy ktoś ją zagadywał. Wróciła do swojego wcześniejszego planu. Nie mogła pomóc w walce, ale posiadała zdolności, którymi nie mógł pochwalić się przeciętny rycerz czy łowca.
 
Avdima jest offline