Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2007, 20:52   #85
Judeau
 
Judeau's Avatar
 
Reputacja: 1 Judeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znany
John Whiterook

- Szukanie wskazówek? Dostaje się jakieś wskazówki w drodze do Wnętrza? Od kogo? - Eh. Skomplikowane to, ale nie wątpił, ze przywyknie. Powoli wstał, włożył ręce do kieszeni i spojrzał ostatni raz na zakole rzeki. Było takie piękne z słońcem złocącym wody i ptakami swobodnie płynącymi po odmętach nieba. Tyle wspomnień przemykało mu przez głowę, gdy parzył na to miejsce. Jakby dzieciństwo materializowało się przed nim
- Idziesz? – słyszał zniecierpliwiony głos kota.
- Mhm... już - Uśmiechnął się smutno. jeszcze wróci. Niech go piekło pochłonie, jeśli nie. Tylko... za jakiś czas. Serce bolało, gdy odwracał się w stronę lasu. Niech przeszłość zostanie w przeszłości, tam gdzie jej miejsce. Żył -teraz-. Na wspomnienia przyjdzie czas na starość. Jeśli zacznie w tej chwili, to potem nie zostanie wiele do wspominania.
- Edgarze?
- Co znowu?
- Nie chce brzmieć jak moja matka... nie żeby nie miała racji, mądra Navajo z niej była... – Czas przeszły?? Zaklął pod nosem. Miał ochotę się zdzielić w pysk za takie myśli - ... jest... o czym to ja...? Aha... wiesz, nie ma co ukrywać, że coś cię męczy. Rozumiesz... wiem, ze nie jestem najlepszą osobą, do zwierzeń i inteligentnej rozmowy, ale powinieneś to z siebie wyrzucić. Sam za młodu prychałem na takie teksty, ale to się, cholera sprawdza, serio... Więc wiesz. Jakbyś chciał, to ten... nikomu nie powiem i wogóle. A jak nie, to powinieneś z którymś z podróżników jednak pogadać, jak nie masz nikogo innego. Bo wyglądasz na samotnego...
Wzrok kota spiorunował go, jakby ten był conajmniej 40 kilo cięższy.
- Eee... wybacz, nigdy nie byłem dobry w owijaniu w bawełnę. ... A pozatym, to chcesz jakieś normalne żarcie? Bo pewnie myszy i ryb to już się najadłeś, co? Heh... ... Em... ... nieważne. I opowiesz mi przy okazji o przodkach i wogóle która religia ma racje.
 
__________________
"To bez znaczenia, czy wygrasz, czy przegrasz, tak długo jak będzie to WYGLĄDAŁO naprawde fajnie"- Kpt. Scundrel. OotS
Judeau jest offline