Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2007, 10:42   #16
obce
 
obce's Avatar
 
Reputacja: 1 obce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputację
Nie zachwycił mnie żaden z tych filmów.
Oglądając Hellsinga miałam ochotę rzucić w ekran czymś ciężkim już po kwadransie czy dwóch. Nie przekonała mnie stylistyka, fabuła czy gra aktorów. Patos wymieszany z sentymentalizmem działał mi na nerwy. W skali 1-10 ten film dostaje 3.
Podobnie z obiema częściami Underworldu. Fabuła mocno średnia, gra aktorska taka sobie, główni bohaterowie wydziwieni. Największą jednak wadą jest obraz wampirzej społeczności, który jest sztuczny do bólu zębów: czarny latex, pistolety na srebro, fosfor i diabli wiedzą co jeszcze. Ich siedziba i styl bycia przypomina larpa przygotowanego przez bardzo młodych graczy, którzy trochę o WoDzie słyszeli, ale nie za dużo. I teraz wszystkie ich wysiłki są skupione na tym, kto będzie większym bucem, kto będzie miał w sobie więcej mrrrrrroku.
Zdecydowanie nie.

To już wolę serial z 1996 roku "Kindred: The Embraced".

obce
 
obce jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem