Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2007, 11:17   #21
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
- Ha! Jeszcze czego! - teraz poświęcała ci już całą swoją uwagę. - A wypchaj się! - syknęła - To ty wymyśliłaś cały ten cyrk z wkradaniem się i narażaniem jednemu z najpotężniejszych bulterierów w tym kraju! - jej głos niebezpiecznie zaczynał wybiegać poza "głośny szept". - Proponuję poczekać do rana i oddać to osobiście Głowie Rodziny. - Powiedziała jakoś ostro akcentując ostatnie dwa słowa. - A jak ci się nie podoba to zawsze ja mogę odwrócić uwagę strażników, a ty podrzucisz to cacuszko do pałacu. - uniosła jedną brew i położyła dłonie na biodrach. - Poza tym wyjaśnij mi, jak chcesz odwrócić uwagę strażników i nie wpakować się tarapaty? Hę? - Zapewne chodziło jej o zwyczaje. Tu miała racje. Szczerze mówiąc, to twoja trzecia wizyta w tym popapranym kraju i jak na razie najdłuższa. Wcześniej to was nawet z pokładu kapitan nie wypuścił i płynęliście z nowym towarem dalej. Może po prostu nie chciał kusić losu? Oczywiście miał racje, ale tego na głos nigdy nie powiesz.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline