Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2007, 13:37   #22
alathriel
 
alathriel's Avatar
 
Reputacja: 1 alathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znany
-Ja wymyśliłam?! -Syknęłam- To był pomysł Eleny, ja go tylko lekko przystosowałam! Zresztą nieważne! - Mam już dość tego zamieszania! I rzeczywiście powoli wszystko zaczynało mnie porządnie irytować. A wszystko przez mojego durnego ojca! Niech go szlag!!!!!
-Może ty masz jakiś lepszy plan, co? Znasz się tu na tych wszystkich głupich i dziwnych zwyczajach- Simone tylko przymrużyła oczy i odwróciła głowę jakby obraziła się słysząc wyrażenie "głupie zwyczaje".
Nie no nie mogę! Jeszcze tylko tego brakuje żeby się teraz obraziła!- Westchnęłam
-No dobrze może te zwyczaje nie są głupie, ale...Dość… specyficzne - Odparłam ugodowo. Obrzuciła mnie wciąż lekko obrażonym wzrokiem. Nie wytrzymam! Jak morze kocham, nie wytrzymam!
- Dobra - Rzuciłam mocno podirytowana- Więc może to tam po prostu wrzucę?! Przynajmniej pozbędziemy się tego badziewia!
 
__________________
Pióro mocniejsze jest od miecza (...) wyłącznie jeśli miecz jest bardzo mały, a pióro bardzo ostre. - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez alathriel : 15-02-2008 o 23:42.
alathriel jest offline