Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2007, 14:14   #23
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
- Myślę, że większym problemem może okazać się to, że młody książę zapamiętał twoją twarz. - wzruszyła ramionami z tą swoją "rezerwą arystokratki" (wyglądała idiotycznie zachowując się jak wysoko urodzona pokraka w obdartym stroju). - A zapamiętał?
To było faktycznie dość niebezpieczne. Bo jeśli zapamiętał to mógł potem o kradzież oskarżyć i... O tak to byłoby bardzo w stylu bufonów z Voddacce.
- A zresztą poczekajmy jeszcze półgodziny i po prostu zażyczmy sobie widzenia z Buldogiem i tyle. - ponownie wzruszyła ramionami. - Jest irytującym, beztroskim skurczybykiem, ale wierzy w ludzką dobrą naturę i kocha, a przede wszystkim zna, swoje dzieci. Powinien nam uwierzyć. - chwilę wpatrywała się w twoją naburmuszoną minę. - Ale jak ty chcesz. Ja ci tylko pomagam. - powiedziała z miną "Ja tu tylko sprzątam" - Równie dobrze możemy po prostu znokautować Strażników - w końcu dalej jesteś podchmielona - i się włamać. Gorzej, jeśli nas złapią.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline